Kontakt oss!

Ta kontakt med oss om det er noe du lurer på!

Du kan kontakte oss ved å fylle ut kontaktskjemaet vårt, sende oss en melding på e-post eller ta en prat over telefon!

VI HOLDER PÅSKESTENGT I UKE 15

Telefon ikon
56 57 03 00
E-post ikon
post@vestafjell.no
Kartmarkør ikon
Ulsmågvegen 7, 5224 Nesttun
Takk! Din melding har blitt mottatt, og vi vil svare deg så fort som mulig!
Oi! Her var det noe som gikk galt! Prøv å send meldingen på nytt!

Administrasjon

Raymond Tuv

Raymond Tuv

Administrerende direktør

Telefon ikon
982 10 241
E-post ikon
raymond.tuv@vestafjell.no
Solveig Y. Schnelle

Solveig Y. Schnelle

Personal- / HMS rådgiver

Telefon ikon
996 17 481
E-post ikon
solveig.schnelle@vestafjell.no
Randi Hagevik

Randi Hagevik

Regnskapsansvarlig

Telefon ikon
982 40 306
E-post ikon
randi@vestafjell.no
Benita Bøe

Benita Bøe

Regnskapsmedarbeider

Telefon ikon
982 40 304
E-post ikon
benita@vestafjell.no
Tove Sjøbø

Tove Sjøbø

Lønnsansvarlig

Telefon ikon
974 69 818
E-post ikon
tove@vestafjell.no

Marked og tilbud

Tryggve Moberg

Tryggve Moberg

Marked- og tilbudsleder - Anlegg

Telefon ikon
982 40 307
E-post ikon
tryggve.moberg@vestafjell.no
René Alexander Herstad

René Alexander Herstad

Marked- og tilbudsleder - Bygg

Telefon ikon
411 64 610
E-post ikon
rene.herstad@vestafjell.no

Anlegg

Jostein Bergheim

Jostein Bergheim

Prosjektsjef

Telefon ikon
934 44 459
E-post ikon
jostein@vestafjell.no
Roger Bøe

Roger Bøe

Prosjektleder / personalansvarlig / Lean leder

Telefon ikon
932 32 958
E-post ikon
roger.boe@vestafjell.no
Kjetil Vikane

Kjetil Vikane

Prosjekt- / anleggsleder

Telefon ikon
932 32 952
E-post ikon
kjetil.vikane@vestafjell.no
Rune Bruvik

Rune Bruvik

Prosjekt- / anleggsleder

Telefon ikon
930 04 737
E-post ikon
rune.bruvik@vestafjell.no
Roald Erik Olsen

Roald Erik Olsen

Stikningsansvarlig

Telefon ikon
905 30 353
E-post ikon
roald.olsen@vestafjell.no
Ole Sævareid

Ole Sævareid

Anleggsleder

Telefon ikon
916 51 229
E-post ikon
ole.sevareid@vestafjell.no
Helge Seilen

Helge Seilen

Anleggsleder

Telefon ikon
916 51 224
E-post ikon
helge.seilen@vestafjell.no
Fredrik Årvåg

Fredrik Årvåg

Senior Anleggsleder

Telefon ikon
980 39 579
E-post ikon
fredrik.arvag@vestafjell.no
Knut Græe

Knut Græe

Stiknings ingeniør

Telefon ikon
991 04 940
E-post ikon
knut.grae@vestafjell.no
Stine Nordli

Stine Nordli

Prosjektingeniør

Telefon ikon
454 62 096
E-post ikon
stine@vestafjell.no

Bygg

Ole Bergmann

Ole Bergmann

Prosjektsjef

Telefon ikon
928 11 959
E-post ikon
ole.bergmann@vestafjell.no
Geir-Ove Lunde

Geir-Ove Lunde

Prosjektleder / personalansvarlig

Telefon ikon
982 40 321
E-post ikon
geir-ove@vestafjell.no
Asbjørn Johannessen

Asbjørn Johannessen

Prosjektleder

Telefon ikon
982 40 326
E-post ikon
asbjorn.johannessen@vestafjell.no
Truls Birkeland

Truls Birkeland

Prosjektleder / kalkulasjon

Telefon ikon
969 08 559
E-post ikon
truls.birkeland@vestafjell.no
Andreas Alexandersen

Andreas Alexandersen

Anleggsleder / Lean leder

Telefon ikon
928 46 778
E-post ikon
andreasa@vestafjell.no

Eiendom

Annelene Herland Aase

Annelene Herland Aase

Prosjektsjef

Telefon ikon
922 22 026
E-post ikon
annelene@vestafjell.no